Het perfecte plaatje? Dat bestaat zeker!
En u vindt het hier, in Heiloo. Deze woning biedt het totaalpakket: jong van bouwjaar (2018), vrijstaand, een prachtige tuin rondom en dus altijd een plekje in de zon. Gelegen in een fijne, rustige buurt, dichtbij stad, dorp, duinen, strand en zee – hier komt werkelijk alles samen.
De buurt
Zuiderloo is een rustige en kindvriendelijke wijk met veel gezinnen en diverse speelvelden voor kinderen. Het is een perfect startpunt voor een heerlijke wandeling. En voor de dagelijkse boodschappen fietst u binnen vijf minuten naar de supermarkt.
De omgeving
Binnen enkele minuten fietsen bereikt u het NS-station of het gezellige dorpscentrum met winkelcentrum ’t Loo en diverse restaurants. Heiloo is bovendien een paradijs voor sportliefhebbers. Het dorp biedt een breed scala aan sportverenigingen: van voetbal en hockey tot atletiek, tennis (inclusief padelbanen), honkbal en badminton. Ook is er een sfeervol openluchtzwembad.
Het buitengebied
Wat deze locatie extra bijzonder maakt, is de nabijheid van natuur. Heiloo ligt midden in het Noord-Hollandse landschap, vlak bij het Alkmaardermeer en op nog geen kwartier fietsen van het strand, de duinen en de bossen van Egmond. Toch liever de stad opzoeken? Alkmaar, met zijn historische charme, gezellige winkelstraten, theaters en restaurants, ligt om de hoek. Ook de verbindingen zijn uitstekend: met de trein reist u snel naar Alkmaar, Den Helder, Haarlem of Amsterdam. En met de auto bent u via de A9 zo op weg richting Amsterdam, Haarlem of Schiphol.
Indeling van de woning
Begane grond
Aan de zijkant van de woning bevindt zich de oprit met vrijstaande stenen garage. De oprit biedt ruimte voor maar liefst drie auto’s. Hier vindt u ook de overdekte entree.
Binnenkomst in de ruime hal (ca. 6 m²) met meterkast, modern toilet, trapopgang, een praktische vaste kast en toegang tot de sfeervolle, royale woonkamer (ca. 70 m²) met luxe halfopen keuken.
De keuken is voorzien van hoogwaardige inbouwapparatuur: een 6-pits Boretti-gasfornuis met twee ovens, een Boretti afzuigkap, Quooker, Siemens vaatwasser, Siemens combimagnetron, Siemens koel-/vrieskast en een Le Main keukenkast welke licht en overzichtelijk werkt. Een leuk detail is dat de keuken deels doorloopt in de woonkamer. Hierdoor blijft het kookgedeelte gezellig betrokken bij het eet- en woongedeelte, terwijl de chef ongestoord zijn of haar gang kan gaan. Tijdens het koken kunt u vooral ook genieten van het unieke uitzicht.
De ruime, tuingerichte living is heerlijk licht dankzij de vele raampartijen en openslaande tuindeuren aan beide zijden. De eikenhouten vloer met vloerverwarming draagt bij aan de warme, uitnodigende sfeer.
Eerste verdieping
De royale overloop (ca. 9 m²) biedt toegang tot een modern separaat toilet, de luxe badkamer en drie ruime slaapkamers.
De badkamer (ca. 8 m²) is een echte eyecatcher: voorzien van een ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel, designradiator en vloerverwarming. Op koude winterochtenden wordt opstaan zo een stuk aangenamer!
De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer en ruim opgezet (respectievelijk ca. 11 m², ca. 8,5 m² en een riante 21,5 m²). En dit is nog maar de eerste verdieping!
Tweede verdieping
Op de overloop (ca. 9 m²) bevindt zich een ruime berging, die tevens dient als technische ruimte met de C.V.-opstelling en aansluitingen voor de wasmachine en droger.
Daarnaast vindt u hier nog twee sfeervolle slaapkamers onder de kap van het dak. Deze royale kamers van ca. 17 m² en ca. 22 m² zijn beide voorzien van een zijraam én een dakraam, wat zorgt voor veel licht en een ruimtelijk gevoel.
Tuin
De fraai aangelegde tuin rondom de woning heeft een ideale zonligging op het zuiden en zuidoosten. Dit betekent dat u op elk moment van de dag een zonnig plekje kunt vinden. Daarnaast geniet u hier van veel privacy door een schutting en leibomen van groenblijvende olijfwilgen. Het ruime terras beschikt over een elektrisch bedienbare zonneluifel over de gehele gevelbreedte van de woning. De woning is via twee achteromgangen bereikbaar.
Bijzonderheden:
– Royale lichte woning met het wooncomfort en eisen van deze tijd;
– Inhoud ca. 685 m³, woonoppervlakte ca. 184 m², perceeloppervlakte ca. 380 m²;
– Vrijstaand, met oprit voor 3 auto’s en vrijstaande stenen garage;
– Volledig geïsoleerd, 14 zonnepanelen en energielabel A;
– Vloer verwarming op de begane grond en in de badkamer;
– WTW Brink uit 2018;
– Shutters kamer en keuken van het merk Jasno;
– Dakkapellen in de slaapkamers zorgen voor extra veel ruimte;
– Bronbemaling, beregeningsinstallatie voor verzorging tuin;
– Tuin rondom dus overal zon;
– Zonneluifel pergola Markilux (bedienbaar met Somfy systeem, doek is licht kleurend passend bij de woning en regenbestendig);
– Aanvaarding in overleg.
Kortom: een fantastische woning op een perfecte locatie. Hier woont u met ruimte, comfort én alle voorzieningen binnen handbereik!